Hirdetés feladásáahoz, módosításához jelentkezz be!


Belépés ×
Itt beléphet mint magánszemély vagy mint ingatlan iroda a profHOUSE.hu országos ingatalan hirdetési portálra.
Ingatlanirodáknak





Elfelejtett jelszó


Magánszemélynek





Lássam a jelszót



Budapest, Eladó 6 szobás Lakás Pest megye(Budapest) ,

,Ingatlan irányár:134 490 000 (980)
Dinamikus kereső > Lakás > Budapest


print Nyomtatás

Budapesti Lakás térképen
Budapest, Eladó Lakás, ( 5 db kép )Budapest Eladó Lakás

Eladó Lakás

Település: Budapest ,
Megye: Pest megye(Budapest)
Ingatlan irányár:134 490 000
Ingatlan alapterület: 157m2
Telek alapterület: 0
Szobák száma: 6
Félszobák száma: 0
Fűtés: Egyedi
Állapota: Felújított
Építés módja: Tégla
Komfort fokozat: Összkomfort

Az Eladó Lakás Budapest településen található.

hirdetés



BEFEKTETŐK! NAGY CSALÁDOSOK FIGYELEM!

KIVÁLÓ BÉRBEADÁS CÉLJÁBÓL és/vagy TÖBB GENERÁCIÓ SZÁMÁRA. EGYÜTT, MÉGIS KÜLÖN!

 

ELADÓ egy 4 db KÜLÖN LAKÁST MAGÁBA FOGLALÓ, 157 nm-es INGATLAN: 4 DB BELVÁROSI APARTMAN, MODERN TEREKKEL, MINŐSÉGI KIALAKÍTÁSSAL.

 

AZONNAL KÖLTÖZHETŐ! KIVÁLÓ LOKÁCIÓ! KIVÁLÓ KÖZLEKEDÉS! KIVÁLÓ INFRASTRUKTÚRA!

 

Megvételre kínálunk Budapesten, a 8. kerületben, a Corvin negyedben,  a Horváth Mihály tér közelében, szépen karbantartott, 5 szintes, LIFTES tégla építésű társasház 4. emeletén,  egy 157 m2-es, NY-i tájolású, összkomfortos, frissen, magas színvonalon felújított 6 SZOBÁS lakást.

 

Az ingatlan KÜLÖNLEGESSÉGE, hogy az ingatlan kivételes adottságait kihasználva,  4 KÜLÖNÁLLÓ, KÉNYELMES, JÓL ÉLHETŐ LAKÓEGYSÉG került kialakításra. 2 db EGYSZOBÁS, melyek mérete 22 és 24 nm, valamint 2 db KÉTSZOBÁS 40 és 49 nm alapterülettel.

 

Az ingatlan VILÁGOS, csendes, lakberendezők által tervezett, teljes körűen felújított, 4 különálló, külön bejáratú, használati megosztással szétválasztott lakás. Az ingatlan NEM tetőtéri! A lakásokba a közös előtérből jutunk be.

 

Bérbeadási célú befektetésnek kiváló az ingatlan a jó közlekedési lehetőségek, a központi elhelyezkedés miatt, valamint amiatt, mert a nagy lakáson belül 4 db egymástól szeparált, teljesértékű apartman került kialakításra, amelyek külön-külön kiadhatók.

 

A 2 db kétszobás, valamint a 2 db egyszobás lakás egy közös előtérből nyílik, viszont mindegyik fogyasztása külön mért, mindegyik rendelkezik konyhával, önálló fűtéssel, fürdőszobával.

 

A LAKÁSOKRÓL
A lakások rendkívül jó adottságokkal rendelkeznek:kényelmes otthont biztosítanak egyedülállók, egy pár vagy akár több tagú család számára.

2 db egy szobás apartman és 2 db 2 szobás lakás került kialakításra.

 

Az 1-es lakásban (lásd képek és alaprajz) kényelmesen egy légtérben lett kialakítva a konyha, étkező, nappali és hálószoba funkció. A szobához külön tágas zuhanyzós fürdőszoba tartozik. A lakás összesen 24 nm.

 

A 2-es lakás szintén egy légtérben egyesíti a konyha, étkező, hálószoba funkciót, illetve kényelmes méretű zuhanyzós fürdővel ellátott. Mindezt 22 nm-en élvezheti a jövendőbeli tulajdonos.

 

A 3-as lakás két tágas szobájával közel 50 nm-en biztosítja a külön amerikai konyhás nappalit, külön hálószobát, zuhanyzós fürdővel és külön gardróbbal.

 

A 4-es lakás 40 nm-en két szobával biztosítja a külön amerikai-konyhás nappalit, külön hálószobát, zuhanyzós fürdővel. A lakások funkcionális kényelmét és esztétikai élményét a magas szintű szakmai tervezés biztosítja.

A kényelmes élettér a jól átgondolt tervezésnek köszönhető. Az új műanyag nyílászárókon és a magas emeleti elhelyezkedésnek köszönhetően árad be a fény.

A lakások teljesen megújultak: vadonatúj konyhabútor, beépített magas minőségű, BEKO, HANSA, GORENJE konyhagépekkel (légkeveréses sütő, elektromos főzőlap, páraelszívó, beépített hűtő, mosógép) áll az új tulajdonos rendelkezésére.

Továbbá teljes körűen megújult fürdőszoba, teljesen új fűtésrendszer (elektromos illetve split klímás rendszer), minőségi laminált padló, biztonsági ajtó és új műanyag nyílászárók. A belső nyílászárók részben újak, részben felújítás során nyerték vissza az eredeti szépségüket. Ezenfelül a lakás klimatizált.

A lakás egy letisztult és tágas előtérből nyílik, amely közös használatú területnek számít.

 

Fűtés: elektromos

Kilátás: UTCAI, az 1-es lakás:udvari nézetű.

Belmagasság: 3 méternél magasabb

 

Kedvezőek a FENNTARTÁSI KÖLTSÉGEK: a közös költség: összesen 27.000 Ft/hó.

A víz-, és a villanyfogyasztás egyedi mérés alapján kerül fizetésre. Az egyedi elektromos fűtésnek, a vastag falaknak, a hőszigetelt nyílászáróknak köszönhetően a fűtési költségek minimálisak.

Itt valóban minden készen áll arra, hogy az új lakó az ÁLMAIBAN SZEREPLŐ OTTHONÁRA leljen vagy a BEFEKTETÉSÉnek tökéletes ingatlanját megtalálja! 

A KÖRNYÉKRŐL
A lakás környékét a kiemelkedő infrastrukturális ellátottság rendkívül vonzóvá teszi mind a helyi lakosok, mind pedig a külföldiek számára! A Corvin negyed közelsége a bevásárlást könnyíti meg, illetve az egyéb intéznivalókra is megoldást nyújt! Számos sportolási és szabadidős tevékenységre egyaránt alkalmas a környék.
Parkolás az utcán lehetséges, a ház előtti részen többnyire mindig van hely.


A TÖMEGKÖZLEKEDÉS éjjel-nappal kiváló: A 4-es 6-os villamos vonalán található Harminckettesek tere egy megállóra található. A ház előtt számos busz (9-es buszcsalád) illetve troli (72 és 83) megállója is fellelhető, amellyel a város minden pontja könnyedén megközelíthető.

A TÁRSASHÁZRÓL
A lakás egy tiszta, rendkívül nyugodt, pénzügyileg is rendezett, folyamatosan karbantartott múlt század eleji LIFTES bérház NEGYEDIK szintjén található. A homlokzat kívül-belül szépen karbantartott, a lépcsőház kulturált, a belső udvar növényekkel tarkított.

Olyan igényes új tulajdonost keresünk, aki ÉRTÉKELI A SZÉPET, A KÉNYELMET ÉS AZ IDEÁLIS ELHELYEZKEDÉST! Ha nem szeretne felújítással bajlódni, ha élvezni kívánja a lakás által nyújtott előnyöket, akkor megtalálta álmai otthonát!

Ha BEFEKTETÉSI céllal gondolkodik, akkor megtalálta azt az ingatlant, amely azonnal pénzt fial, kiemelkedő megtérüléssel, hiszen a lakás az egyetemek (Óbudai Egyetem, ELTE, stb.) közelsége miatt is kiemelkedő potenciállal rendelkezik!

A lakás TEHERMENTES és AZONNAL KÖLTÖZHETŐ! A lakások megvásárolhatók egyben is, és külön-külön is!

A lakás tartozéka, s így az ár részét képezi az egyedi konyhabútor a beépített gépekkel és a fürdőszobai bútorok.

A többi bútor és berendezési tárgy külön megállapodás alapján elérhető, a lakással együtt akár a komplett berendezés, lámpa, dekoráció és lakástextil is megvásárolható!

Irányár:  134,490.000,- forint

 

A megtekintéssel és a felmerülő kérdésekkel kapcsolatban, kérem, hívjon a hirdetésben szereplő telefonszámon! Jöjjön, nézze meg ezt a szép ingatlant!

 

Burger Katalin

BURGER INGATLAN

Ingatlan értékesítő

M: (+36)-70-311-73-42

 

TÖBB FOTÓ ERRŐL AZ INGATLANRÓL és további INGATLAN KÍNÁLAT: a BURGER INGATLAN weboldalon, továbbá a BURGER INGATLAN Facebook oldalon.

http://www.burgeringatlan.hu    

 

https://www.facebook.com/burgeringatlan

 

http://burgeringatlan.hu/Elado_teglalakas_Budapest_VIII_kerulet/193600081/

Eladó Lakás,6 szobás,Budapest, , Pest megye(Budapest)#980










XXXX

Felhívnám, mutasd a telefonszámot
+36 70 311-7342

BURGER INGATLAN

BURGER INGATLAN ajánlatai
Kövess minket ingatlanos közösségeinkben is!

Az eladó Lakás hirdetés a BURGER INGATLAN által lett feladva,Budapestről. Az ingatlan ,ben található meg.
A Lakás irányára 134 490 000 .


Budapesti ingatlan hirdetések
Budapest Lakás Eladó

Budapest Lakás Eladó

48 000 000 | 63 m2
Budapest Lakás Eladó

Budapest Lakás Eladó

53 000 000 | 77 m2
Budapest Lakás Eladó

Budapest Lakás Eladó

45 000 000 | 65 m2
Budapest Lakás Eladó

Budapest Lakás Eladó

31 500 000 | 38 m2