Budapesti Lakás térképen
Budapest, Eladó Lakás, ( 10 db kép )
Eladó Lakás
Település: Budapest , Megye: Pest megye(Budapest) Ingatlan irányár:33 700 000 Ingatlan alapterület: 30m2 Telek alapterület: 0 Épület/földterület jellege: 2 Szobák száma: 1 Félszobák száma: 0 Fűtés: Cirko Állapota: Jó Építés módja: Tégla Komfort fokozat: Összkomfort Az Eladó Lakás Budapest településen található. Hogyan képzeli el a mindennapjait, miután megvette magának első kislakását ebben a csendes házban? Vagy az a terve, hogy kiadja hosszútávra? Ebben a lakásban megvalósíthatja azt, hogy privát szférája legyen, egy olyan házban, ahol kedves szomszédok laknak, és ezt pontosan jól tudom, hiszen én is laktam ebben a társasházban.
A lakásnak nagy előnye, hogy van egy fekvő galériája, aminek két oldalról is van lépcsője, és így nagyon praktikusan meg tudja osztani az egy szobát, amiben kényelmesen tud lakni Ön, vagy a bérlője. A konyha és az előtér egybe nyílik, ezért, amikor főz, akkor könnyen és gyorsan ki tud szellőztetni, hogy mindig friss levegő legyen.
Tartozik egy 3 nm-es tároló is, aminek évente csak 7 ezer forint a bérlése, amivel meg is tudja oldani, ha szüksége van plusz helyre ahhoz, hogy akár biciklit tároljon benne, vagy lekvárokat rakjon el.
Ha tervei között van a hosszú távú kiadás, akkor meleg szívvel ajánlom, mivel nagyon jó környéken van, közel megtalálható minden ami a mindennapi élethez kellhet. És ez a társasház lakói kedvesek, és összetartóak. A tulajdonos pont ezekért szeretett itt lakni.
Ennek a környéknek megvan a sajátos hangulata, és ami igazán egyedi ebben, hogy egy 3 perc sétával rögtön a villaházaknál találjuk magunkat, és a nagykövetségeknél. Egy másik irányba haladva pedig a Körút és a Westend közelíthető meg, ahol minden megtalálható.
Azt szeretem ebben a környékben, hogy a belváros ezen része olyan, mintha egy időutazásba csöppennénk, az itteni házak történeteket “mesélnek”, különbözőek és sokszínűek.
Nézze meg a videót, és ha Önnek is annyira tetszik ez az ingatlan, mint amennyire nekem, akkor csapjon le rá most, mielőtt más veszi meg.
Eladó Lakás,1 szobás,Budapest, , Pest megye(Budapest)#1953
Kövess minket ingatlanos közösségeinkben is!
Az eladó Lakás hirdetés a Büki Immobilien által lett feladva,Budapestről. Az ingatlan ,ben található meg. A Lakás irányára 33 700 000 .
Budapesti ingatlan hirdetések
Budapest Lakás Eladó 48 000 000 | 63 m 2
Budapest Lakás Eladó 53 000 000 | 77 m 2
Budapest Lakás Eladó 45 000 000 | 65 m 2
Budapest Lakás Eladó 31 500 000 | 38 m 2
|