Dunaújvárosi Üdülő/nyaraló térképen
Dunaújváros, Eladó Üdülő/nyaraló, ( 5 db kép )
Eladó Üdülő/nyaraló
Település: Dunaújváros Megye: Fejér megye Ingatlan irányár:17 500 000 Ingatlan alapterület: 40m2 Telek alapterület: 414 Épület/földterület jellege: 4 Szobák száma: 0 Félszobák száma: 2 Fűtés: Egyedi Állapota: Felújított Komfort fokozat: Komfort Az Eladó Üdülő/nyaraló Dunaújváros településen található. Távol a nagyváros nyüzsgő forgatagától, idillikus természeti környezetben kínálunk eladásra egy téliesített, 40 nm hasznos alapterületű hétvégi házat. Az 1990-es években beton alapra épített faház tágas, világos nappalijához két kisebb méretű hálószoba, kamra, fürdőszoba és WC kapcsolódik. A fedett terasz a nyári hőségben kiváló lehetőséget nyújt a gondtalan pihenésre az itt élők számára. Az épület fűtéséről elektromos fűtőpanel gondoskodik. A 414 nm-es telken parkosított udvar, gondozott kert található. A kiváló állapotban lévő ingatlan a szabad strand közelében helyezkedik el, a vízpart mindössze néhány perc alatt elérhető. A nyaraló horgásztanyának, hétvégi háznak, de akár lakóháznak is alkalmas lehet.
Irányár: 17,5 M.Ft.
Irodánk teljes körű szolgáltatást nyújt Ügyfelei részére az eladó ingatlan forgalmi értékének meghatározásától, az ingyenes hirdetéseken és személyes bemutatáson keresztül, az energetikai tanúsítvány elkészítéséig és az adásvételi szerződés megszervezéséig.
City Cartel Ingatlaniroda, Dunaföldvár, Béke tér 7.
30/815-2529 vizler.jozsef@citycartel.hu
Eladó Üdülő/nyaraló,40m2,Dunaújváros, Fejér megye#132
Kövess minket ingatlanos közösségeinkben is!
Az eladó Üdülő/nyaraló hirdetés a City Cartel, 11. kerület által lett feladva,Tolna megyéből. Az ingatlan Dunaújváros településen található meg. A Üdülő/nyaraló irányára 17 500 000 .
További Dunaújvárosi ingatlan hirdetések
Dunaújváros Üdülő/nyaraló Eladó 17 500 000 | 40 m 2
|