Budapesti Lakás térképen
Budapest, Eladó Lakás, ( 5 db kép )
Eladó Lakás
Település: Budapest , Megye: Pest megye(Budapest) Ingatlan irányár:79 800 000 Ingatlan alapterület: 59m2 Telek alapterület: 0 Épület/földterület jellege: 4 Szobák száma: 2 Félszobák száma: 0 Állapota: Felújított Építés módja: Tégla Az Eladó Lakás Budapest településen található. Ilyen nincs több a piacon!
XIII. kerület közkedvelt részén, Újlipótváros szívében, 59 nm-es, nappali + hálószobás, egyedi igényességgel felújított, modern nagypolgári újszerű luxuslakás várja leendő tulajdonosát!
A lakás az 1913-ban épült, felújított homlokzatú, folyamatosan karbantartott, liftes, körfolyosós téglaépület 1. emeletén található, 2017-ben mind esztétikai, mind műszaki felújításon esett át, ekkor cserélték ki a vezetékeket, nyílászárókat és a komplett fűtésrendszert is.
3,4 m-es belmagassága elegáns megjelenést kölcsönöz, hatalmas ablakfelületeinek és különleges térkihasználásának következtében tágas terek jellemzik, tökéletesen ötvözi a modern és klasszikus stílus (a konyhát és nappalit összekötő hatalmas kétszárnyú ajtó) elemeit.
A bejárati ajtón előszobába érkezünk, mely a magas színvonalú, modern jól felszerelt konyhával egy teret alkotva elegáns egységet alkot.
Innen nyílik a 3 nm-es, praktikus térkihasználású, plafonig beépített gardrób, a 31 nm-es, nyugati tájolású, napfényes, világos nappali étkezővel és olvasósarokkal, valamint a fürdőszoba Wc-vel.
A nappaliból nyíló ÉNY-i fekvésű hálószoba 10 nm-es.
Az ár a beépített bútorokat tartalmazza, a többi bútor megegyezés tárgyát képezi.
Önálló vízórával rendelkezik, a fűtése egyedi Mika gázkazánnal biztosított, a melegvizet gázkazán adja.
A közös költség: 14.000 Ft
A tulajdonos néhány hónapra visszabérelné az ingatlant.
A társasház anyagilag rendezett, lakóközössége kulturált és igényes. (Pl.: a házban a kukák zárt szekrényekben vannak.)
A közelben jó parkolási lehetőségek vannak.
Tömegközlekedés szempontjából elhelyezkedése kiváló, a 3-as metró és a 14-es villamos megállói is a közelben találhatóak.
Infrastrukturális adottságai is kedvezőek, a Lehel tér, a Nyugati pályaudvar, éttermek, de akár bölcsőde, óvoda, középiskolák, egyetemek is könnyen elérhetőek.
A közelben számos kapcsolódási és bevásárlási lehetőség adott: sétatávolságra található a Pozsonyi út, Szent István Park, Margit sziget, Lehel piac, ALDI, LIDL és a WestEnd Bevásárlóközpont.
Kifejezetten ajánlom azoknak, akik kedvelik a különleges, kiváló lokációjú ingatlanokat, illetve könnyű kiadhatósága és értékállósága miatt befektetésnek is remek lehetőség.
Ára: 79,8 M Ft
Hívjon bizalommal! Örömmel megmutatom Önnek ezt a szép ingatlant.
Dr. Vincellér Zsuzsa
Eladó Lakás,2 szobás,Budapest, , Pest megye(Budapest)#1295
Kövess minket ingatlanos közösségeinkben is!
Az eladó Lakás hirdetés a City Cartel, 11. kerület által lett feladva,Budapestről. Az ingatlan ,ben található meg. A Lakás irányára 79 800 000 .
Budapesti ingatlan hirdetések
Budapest Lakás Eladó 48 000 000 | 63 m 2
Budapest Lakás Eladó 53 000 000 | 77 m 2
Budapest Lakás Eladó 45 000 000 | 65 m 2
Budapest Lakás Eladó 31 500 000 | 38 m 2
|