Hirdetés feladásáahoz, módosításához jelentkezz be!


Belépés ×
Itt beléphet mint magánszemély vagy mint ingatlan iroda a profHOUSE.hu országos ingatalan hirdetési portálra.
Ingatlanirodáknak





Elfelejtett jelszó


Magánszemélynek





Lássam a jelszót



Budapest, Eladó 1 szobás Lakás Pest megye(Budapest) ,

,Ingatlan irányár:41 000 000 (1034)
Dinamikus kereső > Lakás > Budapest


print Nyomtatás

Budapesti Lakás térképen
Budapest, Eladó Lakás, ( 5 db kép )Budapest Eladó Lakás

Eladó Lakás

Település: Budapest ,
Megye: Pest megye(Budapest)
Ingatlan irányár:41 000 000
Ingatlan alapterület: 43m2
Telek alapterület: 0
Szobák száma: 1
Félszobák száma: 0
Fűtés: Cirko
Állapota: Felújított
Építés módja: Tégla
Komfort fokozat: Összkomfort

Az Eladó Lakás Budapest településen található.

hirdetés



INGATLAN HELYSZÍNE:

Buda II. kerületének egyik tömegközlekedéssel legkönnyebben elérhető részén, a Széll Kálmán tértől nem messze található az ingatlan. A 4-6-os villamos vonala 7 percnyi sétára van, ahonnan mind Buda külső részei, mind pedig a pesti belváros könnyedén elérhető, akár éjszaka is. A közelben több élelmiszerbolt, éttermek, pubok, mozi, iskola, óvoda, háziorvosi rendelő, gyógyszertár, posta, valamint a Mammut bevásárlóközpont található, melyek mind kényelmesebbé teszik a mindennapi életet, továbbá a szórakozási lehetőségek is adottak.


ÉPÜLET JELLEMZŐI:

A lakóház az 1950-1980-as évek között épült, jó állapotnak örvend, mely folyamatosan karbantartott. Az elmúlt 1-2 évben a lakásokhoz tartozó erkélyeknek a felújítása megtörtént, következő projekt a ház külső felújítása lesz. A lakói tisztaság és rendszerető emberek, ez látszik is az épületbe lépve. A lakáshoz tartozik egy nagy saját zárható tároló is a pincében.


LAKÁS JELLEMZŐI:

Az Északinyugati tájolású lakás, hivatalosan 43nm-es. A lakásban 8 éve volt egy nagyobb felújítás ami érintette a gázcsöveket, a teljes víz és villanyvezeték hálózatot. 3 éve festették újra a falakat és a parketta is 3 éve volt csiszolva. Az előszobában egy éve rakták le a laminált padlót. Az 1 szobás lakásban a konyha egyben étkező is, 1 fűrdőszobával rendelkezik, amiben a WC is található. Az ingatlan állapota felújított így az új tulajdonos azonnal egy kényelmes otthonban érezheti magát.


MŰSZAKI FELSZERELTSÉG:

A villany, víz és gáz egyedi mérős, tehát a szolgáltatóknak a valós fogyasztásai alapján fizet. A fűtés és melegvíz kombi cirkó gázkazánnal üzemel. A közös költség 13.000 Ft, mely magába foglalja a ház karbantartását, takarítását, szemét elszállítást, belső kert gondozást, egyéb házzal kapcsolatos kiadásokat.

 

PARKOLÁS:

Helyi lakcímkártyával a kerületi önkormányzatnál kiváltható az utcai parkolás.

Eladó Lakás,1 szobás,Budapest, , Pest megye(Budapest)#1034










XXXX

Hillside Homes

Hillside Homes ajánlatai
Kövess minket ingatlanos közösségeinkben is!

Az eladó Lakás hirdetés a Hillside Homes által lett feladva,Budapestről. Az ingatlan ,ben található meg.
A Lakás irányára 41 000 000 .


Budapesti ingatlan hirdetések
Budapest Lakás Eladó

Budapest Lakás Eladó

48 000 000 | 63 m2
Budapest Lakás Eladó

Budapest Lakás Eladó

53 000 000 | 77 m2
Budapest Lakás Eladó

Budapest Lakás Eladó

45 000 000 | 65 m2
Budapest Lakás Eladó

Budapest Lakás Eladó

31 500 000 | 38 m2